Nemáte čas na prodej nemovitosti či prodej bytu svépomocí? Sháníte komplexní službu ad A do Z? Jste tu právně – volejte certifikovanou makléřku Ester Berovou!

Prodej nemovitosti Liberec formou komplexní služby, nebo jiným termínem profesní služba na klíč – toto vše a mnohem více vám zajistí naše realitní kancelář, nebo chcete-li certifikovaný realitní makléř. V našem případě se jedná o celkovou službu naší realitní kanceláře, můžeme začít vyklizením celého domu, vyklizením bytu či daného objektu a dalších prostor. Vy nás poznáte, jak pracujeme, tj. spolehlivost, dodržení termínu atd. a poté si můžeme podat ruce a zde začíná naše spolupráce neboli prodej nemovitosti Liberec, nebo prodej bytu Liberec, prodej garáže či prodej chaty atd. Řešíme vyklízení a přípravu nemovitostí i v žalostném stavu po předešlých nepřizpůsobivých občanech, bezdomovcích či narkomanech. Každý, byť velmi znečištěný prostor, je řešitelný. Zprostředkování prodeje – svěřte Vaši nemovitost do naší péče!

Prodej nemovitostiLiberec jako takový začíná většinou přípravou nemovitosti na prodej. Příprava nemovitosti na prodejje vlastně takové „zkulturnění“ nemovitosti či bytu před vlastním prodejem. V dnešní době se používá moderní výraz home staging. Co vše je dobré provést před prodejem samotným záleží na stavu každé konkrétní nemovitosti. U některé nemovitosti stačí uklidit, někde se musí kompletně vymalovat, jiná si žádá drobné stavební úpravy. O všem, co předchází přípravě nemovitosti na prodej, moderně home staging, se s Vámi ráda pobaví naše realitní makléřka Ester Berová přímo na místě. I zde platí, že se v případě Vašeho zájmu můžeme domluvit i na těchto krocích předcházejícím vlastnímu prodeji nemovitosti. 

V nezbytné situaci jsme schopni přípravu nemovitosti zafinancovat z vlastních zdrojů a úhrada proběhne až po prodeji nemovitosti. Vše je detailně podchyceno smlouvou. Jedná se o velký BONUSoproti jiným realitním kancelářím, které se mohou o prodej Vaší nemovitosti ucházet. Vše řešíme osobně, rychle a dynamicky bez průtahů. Nemovitosti, které řešíme, známe detailně po všech stránkách od technického zázemí až po stavební řešení. Tímto přístupem dosahujeme dobrých výsledku a spokojenosti zákazníků při zprostředkování prodeje nemovitosti. Samozřejmostí je i fakt, že hovoříme anglicky na úrovni rodilého mluvčího, tj. plynulá angličtina. V případě potřebuji zajišťujeme certifikovaný a notářsky ověřený překlad ze všech jazyků. 

Jak postupuje naše realitní kancelář?

  • kompletní vyklizení nemovitosti
  • příprava nemovitosti – úklid – výmalba – home staging
  • úklid zahrad a venkovních prostor
  • v případě Vaší spokojenosti domluva na prodeji nemovitosti
  • můžeme provést i „zkulturnění“ dané nemovitosti před prodejem
  • vlastní prodej nemovitosti a další náležitosti – např. zprostředkování prodeje
  • osobní aktivní přístup s časovou flexibilitou
  • jeden realitní makléř s Vámi jedná po celou dobu prodeje nemovitosti
  • hovoříme i anglicky

Realitní kancelář – komplexní služby pro Vás!